ארונות בגדים- פתרון אכסון מושלם לקניה ומכירת ארון בגדים

למכירה ארון בגדים

זאת המודעה אליה תיפנו כאשר תרצו לרכוש ארון בגדים , סוג הארון, החומר ממנו עשוי ומידותיו תלויות בתקציב העומד לרשותכם. כלל ידוע הוא שארון קיר עשוי מעץ מלא עדיף על ארון קיר עשוי סיבית אך בכל מקרה מומלץ לרכוש ארונות בגדים מחברה ידועה אשר נותנת אחריות על מוצריה ומבטיחה שגם אם הארון ידרוש תיקון או שידרוג יהיה לכם לאן לפנות. אז אל תרכשו ארון בגדים לפני שקראתם את המאמרים באתר ארונות בגדים ובכך תבטיחו לעצמכם קניה קלה ונעימה.

ארון בגדים מעף מלא או מסיבית?

קניית ארון ארון בגדים מעץ מלא
ארון לטווח זמן ארוך - את סוגי העצים מחלקים לשניים: עצים קשים ועצים רכים. הטקסטורות המיוחדות המאפיינות את העצים השונים משווים לכל אחד מהם מראה שונה והתוצאה הסופית היא מראה שונה לדלת הארון. את דלתות העץ מצפים בשכבת מגן - בייץ או לכה - במטרה להגן עליהן מפני שריטות ולהעניק להן מראה חיצוני חלק ומבריק יותר. בחלק מן המקרים הציפוי גם משנה את המראה הטבעי של העץ. חזיתות העץ המלא הן החזיתות היקרות ביותר. יחד עם זאת העץ עמיד יותר ביחס לחומרים אחרים והוא שומר על תכונותיו לאורך שנים, כך שדלת עץ ישנה תיראה חדשה גם כעבור שנים רבות. דלתות העץ הן כבדות יחסית . דלתות העץ גם משתלבות היטב עם מראה. היתרון הגדול בארון מסוג זה הוא שניתן לעבור דירה אפילו מספר פעמים , לפרק ולהרכיב את הארון בכל פעם מחדש והארון יראה כמו חדש.

ארון בגדים מסיבית
הסיבית מיוצרת בארץ בעיקר מנפולת לבידים. שבבי הלבידים מעורב
ארון הזזהבים בדבק והעיסה נכבשת במכבש רותח. הסיבית מצופה בחומרים כמו פורניר, פורמייקה, נייר מלמין ונייר לכה. הסיבית הינה החומר הזול ביותר מבין החומרים המשמשים להכנת הדלתות. ארון קירהיא נוחה מאוד לעבודה אבל מיועדת לייצור המוני . הסיבית נוטה עם השנים להיחלש ולהתפורר, בנוסף החלקים החלשים בארון בגדים העשוי סיבית הם המקומות בהם מוברגים ברגים.

 תגים - קנית ארונות קיר ארון בגדים ארונות לבגדים  סגירת נישות פתרון אכסון למכירה ארון בגדים ארונות בגדים למכירה